Pokud se Vám zalíbí některé z našich koťátek budeme rádi, pokud se o novém zájemci dozvíme základní informace. Záleží nám na tom, kam koťátko předáme – kde si bude užívat svého kočičího života, zda bude mít zvířecího kamaráda zkrátka zda bude stejně tak kvalitně rozmazlováno a hýčkáno jako u nás .

Zájemce o kotě bychom rádi poznali nejprve osobně a uvítali ho u nás v chovatelské stanici. Zájemce zároveň při osobní schůzce více pozná povahu vybraného koťátka a může se zeptat na vše co ho zajímá.

Naše koťata jsou z testovaného chovu, je pro nás důležité zdravý odchov našich koťatek.

Koťátka odchází do nových domovů ve 14-16 týdnu života. Očkovaná, odčervená, čipovaná s průkazem původu, euro pasem. Koťátka „na mazlíčka“ budou do nových domovů odcházet kastrovaná – více informací v záložce „včasná kastrace“.

Samozřejmostí je kupní smlouva, celoživotní chovatelský servis a „startovací“ balíček do začátku.

Cena: Každé koťátko je jiné, proto se může lišit i cena nabízených koťátek. Samozřejmě cena koťátka do chovu je mnohem vyšší než cena koťátka na mazlíčka.Rádi Vám cenu na dotaz sdělíme.

Koťátko je možné si závazně rezervovat na základě složené rezervace, která tvoří 1/3 ceny kotěte. Rezervační poplatek je nevratný (slouží jako úhrada zvýšených výloh a nemožnosti nabídnout kotě jinému zájemci). Zbytek částky se skládá při převzetí koťátka.

Copyright © 2020 Rainbowshine.cz